A101 Anne Bebek Ürünleri | A101 Online Alışveriş

A101 İnternet Sitesinden İndirimli Anne ve Bebek Ürünleri

A101 Anne Bebek
www.A101.com.tr

Merhaba arkadaşlar a101.com.tr Nisan ayındaki Anne Bebek ürünlerini sizler için tek tek inceledik. Ürün özelliklerini ve fiyatlarını net görebileceğiniz formatta ve anlatımlı olarak izleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı marketlere gitmeden A101 online alışveriş sitesinden alabilirsiniz. 

Siparişlerin eve teslim sürecinde Covid-19 salgını nedeniyle  temel ihtiyaçlara öncelik verildiğinden dolayı 5-7 gün sonrasında kargoya verileceği belirtilmektedir. Alış verişlerinizi bu süreyi göz önüne alarak yapmasını tavsiye ederiz.

 

A101 Anne ve Bebek

Anneler ve anne adayları gebelik döneminden itibaren hem kendileri hem de bebekleri için ihtiyaç listelerini oluşturmaya başlarlar. Bu ihtiyaç listesinde önce kendiniz için, içerisinde rahat hissedebileceğiniz hamile giyim alışverişi yapar daha sonra da bebeğiniz için alışveriş yapmaya başlarsınız. Bu dönemde ayrıca anne adayları için özel olarak üretilen kozmetik ürünleri de bakımlı anne adaylarının en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Çatlak önleyici yağlar ve kremler, cilt bakım yağlarına kadar pek çok ürün anne adaylarının bakımı için oldukça önemlidir.

Anne ve Bebek Ürünleri

Bebeğiniz doğduğunda kıyafete ihtiyacı olduğu kadar başka şeylere de ihtiyaç duyar. Hem bebeğiniz hem de siz bu süreçte belki de daha önce hiç adını bile duymadığınız pek çok ürün kullanıp, deneyimlersiniz. Bebek bezleri, arabada güvenle seyahat etmesini sağlayan bebek oto koltukları, mekan havasını temizleyen buhar makineleri, burun temizleme aparatları, ıslak mendil ve daha pek çok ürün yer alır. Bebeğinizle geçirdiğiniz vakti daha emniyetli hale getirecek olan bebek telsizler, bebek güvenlik kameralarını da unutmamak gerekir. Bunların dışında en önemli sırada yer alan bebek arabaları, ana kucakları, kendiliğinden elektrikli sallanan beşikler, mama sandalyelerini unutmamak gerekir. Her bebek farklı özellikte de olsa ihtiyaç listesi az çok benzer niteliktedir. Alternatif seçeneğinin fazla olması en uygun ürünü bulmanız için çok yardımcı olacaktır. 

Bebek Oyuncakları

Bebeklikten çocukluğa kadar hatta çocukluğun da büyük bir kısmında çocuğunuzun severek oynadığı ürünlerdir. İlk doğduğu zamanlarda ayına göre, daha sonra da yaşına göre oyuncak seçimi yapabilirsiniz. Oyuncaklar çocukların gelişiminde hem bedensel hem de zihinsel olarak çok etkilidir. Son zamanlarda çıkan birçok oyuncak bebeğinizin eğlenirken öğrenmesine de yardımcı olur. Oyuncak bebekler, oyuncak arabalar, eğitici ve öğretici oyuncaklar, evcilik ve tamir oyuncakları gibi yüzlerce oyuncak arasından çocuğunuza uygun olan oyuncağı seçebilirsiniz. Doğumundan ilk yaşına kadar olan zamanda sesli, renkli, ışıklı oyuncaklar bebeğinizin ilgisini daha çok çeker.

Sesli müzik aletleri, çıngıraklar, hareketli hayvanlar, ışıklı toplar, dönenceler, oyun halıları, renkli ve basit yapbozlar bu oyuncakların bir kısmıdır. Bahçeli eve veya geniş alana sahip evi olan ebeveynlerin tercih edeceği bahçe oyuncakları da çocuğunuzun fiziksel gelişimine katkıda bulunur. Salıncaklar, çadırlar, oyun karoları, şişme havuzlar, şişme oyuncaklar, kaydıraklar bunlardan bazılarıdır.

Yüzlerce seçeneği uygun fiyata sunan bu kategori de çocuğunuzun ihtiyacına yönelik olan her ürünü bulabilirsiniz.

İnstagram hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.instagram.com/indirimarketim 

Twitter hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.twitter.com/IndirimMarketim

A101 AKTÜEL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir