Çiçek Sepeti Anneler Günü Son Dakika Fırsatları

Çiçek Sepeti Anneler Günü Özel Tek Fiyat Çanta Kampanyası

Bu yılki Anneler Günü‘nü daha önceki yıllara göre daha farklı geçiyoruz. Her ne kadar annelerimizin sağlığı için sosyal mesafemizi korusak da özel bir hediye ile onları mutlu edebiliriz. Korona virüs salgına denk gelen bu özel günü güzel bir anı ile sonlandırabiliriz. Anneler günü yaklaşırken çiçek sepeti sitesinin yapmış olduğu tek fiyat çanta kampanyasını sizler için inceledik. Kampanya kapsamında anneler gününe özel çantalar sadece 29,90 TL. Farklı renk ve model de bir çok ürün var fırsatları kaçırmayın.

 

Çiçek Sepeti Anneler Günü Özel Kampanya Videosu Haricinden Alabileceğiniz Hediyeler ve Fikirler

Çiçek ve Parfüm

Anneler Günü’nde gönderebileceğiniz bir çiçek ile annenizi mutlu edebilirsiniz. Güzel bir koku annenizi sevindirebilirsiniz. Anneler Günü’nde parfüm güzel bir hediye olabilir.

çiçek sepeti anneler günü

Teknolojik Cihazlar

Annelerimize, cep telefonu, bilgisayar ve çeşitli teknolojik cihazlar güzel bir hediye fikri olabilir. Anneler Günü’nde annenizin istediği bir teknolojik aracı alıp gönderebilirsiniz.

Birlikte Tatlı ve Yemek Yapabilirsiniz

Corona virüs nedeniyle bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Eğer anneniz ile birlikte yaşıyorsanız anneniz ile yemek ve tatlı yaparak güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Hatta birlikte değilseniz görüntülü görüşme ile anneler gününe özel bir yemek yapabilirsiniz çok güzel bir anı olabilir.

ÇİÇEKÇİLER HAFTA SONU ÇALIŞACAK MI?

Sokağa çıkma yasağı genelgesi doğrultusunda “Anneler Günü” ile ilgili detay yer aldı. Sokağa çıkma yasağının olduğu cumartesi ve pazar günleri, çiçek satan iş yerleri, evlere servis yaparak hizmet verebilecek.

HEDİYENİZİ ANNELER GÜNÜ MESAJI EKLEMEYİ UNUTMAYIN!

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.
 
Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.
 
Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.
 
Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

İnstagram hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.instagram.com/indirimarketim 

Twitter hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.twitter.com/IndirimMarketim

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir