Dijital hamle: Cepte ŞOK

Perakende zinciri Şok Marketler, yeni mobil uygulaması “Cepte ŞOK”u duyurdu.

Perakende zinciri Şok Marketler, yeni dijita platform hamlesi ile büyümeye devam ediyor. Yeni mobil uygulaması Cepte ŞOK’u duyuran perakende zincir şirketi, yeni girişimiyle cep telefonu üzerinde alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Cep telefonu üzerinden sipariş verebilecek olan müşteriler, ‘Tıkla, Gel, Al’ mantığı ile seçtikleri ürünleri, kendi belirledikleri ŞOK Market’ten aynı gün içinde teslim alabilecek. Ancak ürünü alacak müşterilerin siparişi veren kişi olması şart değil. Bunlara ek olarak siparişi veren kişinin teslim alma saatini seçmesi ve cebine gelen kodu siparişi alacak kişiyle paylaşması gerekiyor. Şok Market uygulaması Cepte Şok, Android ve iOS platformlarından indirebilirsiniz.

Cepte Şok Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Hızlı ve konforlu bir alışveriş imkânı sunmayı amaçlayan ve hedefleyen, Cepte Şok uygulaması yanı sıra özellikle market kalabalıkları içine girmek istemeyenler için de ideal bir uygulama olması için geliştirildi. Bu uygulamayla alışveriş yapmak ve diğer özelliklerini kullanmak için ise yapılması gerekenler şunlardır.

Öncelikli olarak kullanılan mobil sisteme ait uygulama mağazasından bu uygulama indirilir. Ardından sisteme giriş yapabilmek için üyelik işlemleri tamamlanır ve belirlenmiş kullanıcı adı ve şifre ile sistem içine girilir. Bura yer alan menüler yardımıyla alışveriş tamamlanır, ürünlerin alınmak istendiği market adresi belirlenir ve son olarak da ödeme yapılır. Sonrasında ise belirlenmiş saate gidip sizin için hazırlanmış olan alışveriş torbalarınız teslim alınır.

Web sitemizde BİM A101 ŞOK MİGROS ve diğer markların aktüel ürün tanıtımların bulabilirsiniz.Ayrıca Youtube kanalımızda bir çok marka ve ürünlerde çok avantajlı indirim videoları paylaşıyoruz. Abone olduğunuz takdirde herkesten önce indirimlerden haberdar olabilirsiniz.  Keyifli seyirler…..

Müşterilerinin istediği üzerine ve talebi, Android ve Ios programları üzerinden telefona indirilebilen Cepte Şok uygulaması ile, ödemeyi internet yapabilme imkanı sağlıyor. “İnternetten öde, marketten al”slogan modelinde tüketiciler alışverişini uygulama üzerinden yaparken, ürünleri teslim almak için markete gidiyor.

cepte şok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnstagram hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.instagram.com/indirimarketim 

Twitter hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.twitter.com/IndirimMarketim

Youtube hesabımızı beğenmek ve takip etmek için:www.youtube.com/channel/UCPoK-sRh_d-QZIb6zy9yELg

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir