İşkur Bim A101 ve Şok Personel Alımı

Bim, A101 ve Şok Market Nisan Ayında işkur Aracılığı ile Personel Alımı Yapılacaktır. Peki Başvuru Nasıl Yapılacak? Şartları Nelerdir?

Şok – Bim ve A101 İŞKUR ‘da Personel Alımı İlanı Yayımladı. İŞKUR üzerinden art arda duyurular yayımlandı. Yayımlanan duyuruda en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi.

işkur bim a101

Tüm Türkiye’de ŞOK, A101 VE BİM İŞKUR üzerinden farklı kadrolarda personel alımı yapacaklarını duyurdular. Alım yapılacak olan kadro detayları ve başvuru koşulların detayları ve başvuruların nasıl yapılacağını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

iskur isci alimi

Başvuru Şekli

Marketler tarafından yapılacak olan alımlara başvuru yapmak isteyenler İŞKUR Başvuru Ekranından ister ilan numarası ister iş yeri ismine göre filtreli arama yaparak ilanlara ulaşabilir ve online başvuruda bulunabilir. İlanlara ilişkin başvuru şartları da yine ilan sayfasında yer almaktadır. 

 

 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan market personeli alımında başvuru genel şartları şu şekilde:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,

– İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,

– Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,

– Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,

– Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,

– Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış,

– Tercihen sigara kullanmayan,

– Kadın erkek adaylar aramaktayız.

BİM PERSONEL ALIMI

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. BİM ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 750 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir. Bu personel alımı ise İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. İşte İŞKUR BİM personel alımı nasıl yapılır?

BİM PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI

(Açılan sayfada İş Yeri Unvanı kısmına BİM yazarak arama yapınız)

A101 PERSONEL ALIMI

A101, en yaygın perakende zinciri olmanın yanı sıra 54.000 çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile sektörünün öncüleri arasındadır. A101 Dünya’nın en hızlı büyüyen beşinci perakende şirketi olarak başarısını sınırlarımızın dışına da taşımıştır.Bu personel alımı ise İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. İşte İŞKUR A101 personel alımı nasıl yapılır?

A101 PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI

(Açılan sayfada İş Yeri Unvanı kısmına A101 yazarak arama yapınız)

ŞOK PERSONEL ALIMI

ŞOK Marketler Zinciri, Türkiye’nin birçok noktasında bulunuyor. Yine A101 gibi hemen hemen her semtte bulunan ŞOK marketler zinciri, 30 Aralık 2016 tarihli verilere göre 4.000 şube sayısına ulaşmıştır. Peki, ŞOK personel alımı nasıl yapılır? İşte yanıtı…

ŞOK PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI

(Açılan sayfada İş Yeri Unvanı kısmına ŞOK yazarak arama yapınız)

İnstagram hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.instagram.com/indirimarketim 

Twitter hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.twitter.com/IndirimMarketim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir