Migros Personel Alımı Yapacak

Migros Sanal Market 1000 Kişilik Personel Alımı Devam Ediyor…

Migros marketler zinciri, Türkiye’de bulunan tüm online satış şubeleri için personel alımı yapacağını duyurdu. Evlere servis yapmaları için toplam 1000 personel alımı yapacağını duyuran Migrossanalmarket, başvuracak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerektiğini belirtti. Peki, Migros personel alımı online iş başvuru nasıl yapılır? Başvuru ve detayların haberin devamında…

 

migros personel alımı

Migros, internet üzerinden hizmet veren Sanal Market platformunda, insanların zamanının çoğunu evde geçirmesinden ötürü yoğun talebin oluşmaya başladı. Oluşan talebi karşılamak ve daha iyi hizmet vermek için Migros iki hafta içinde 1000 kişiyi işe alacağını açıkladı. Peki, Migros hangi departmanlara personel alımı yapacak? Alınacak personeller ne tür işlerde görevlendirilecek? Migros iş başvurusu online olarak nasıl yapılır? İşte detaylar…

Migros 1000 kişilik personel alımı yapacak! Migros Sanal Market hizmetlerinde istihdam etmek üzere bin personel alımı yapacağını duyurdu. Migros’a personel başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar online başvuru sitesine yüklendi. Migros iş başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevapları ve diğer detaylar haberimizde.

Yeni tip korona-virüs tedbirleri kapsamında evden çıkamayan kişiler alışverişlerinin çoğunu sanal ortamda veya internetten gerçekleştiriyor. Oluşan yoğun talep nedeniyle Migros İnsan Kaynakları departmanı 2 haftada bin kişiyi işe alacağını açıkladı. İşe alınacak olan personeller, Migros Sanal Market’ten eve teslimat için verilen siparişlerin reyon ve depodan toplanması ve hazırlanmasından sorumlu olacak.

Migros’tan yapılan açıklamaya göre; 

Migros İnsan Kaynakları departmanından yapılan duyuruda, tam olarak şu ifadelere yer verildi: ”İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde, biz gıda perakendesi çalışanları, yalnızca müşterilerimizin günlük hayatlarını devam ettirebilmesi için temel ihtiyaç malzemelerini temin etmekle kalmıyor, hayatlarına dokunuyor ve her zamanki gibi ülkemize iyi geliyoruz. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve güvenliği, birinci önceliğimiz.

Bu süreçte gelişmeleri ve Sağlık Bakanlığının kılavuz ve yönlendirmelerini sürekli takip ederek koruyucu uygulamalara odaklanıyoruz. Üniversitelerin tatil edildiği ve pek çok işletmenin hizmete kapandığı bu geçici dönemde, iş ihtiyacı olan vatandaşlarımıza çağrı yapıyor, bu önemli görevde bizimle birlikte yer alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu dönemde başvuran tüm adaylarımızla, görüşmelerimizi online ortamda gerçekleştiriyoruz. Migros ailesi olarak, bu zor günleri de birlikte aşmak üzere yeni çalışma arkadaşlarımızı bekliyoruz.”

MİGROS ONLİNE İŞ BAŞVURUSU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ (Gelen Ekrandan Mağaza Personeli Kısmına Başvur)

İnstagram hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.instagram.com/indirimarketim 

Twitter hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.twitter.com/IndirimMarketim

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir