Samsung Galaxy A70 Fiyatı En Uygun Bim’de

Samsung Galaxy A70 128 GB Bim Market‘e Geliyor. Galaxy A70 Cep Telefonu Fiyatı Bim Mağazalarında Kaç Lira? Telefon En Ucuz Hangi Mağazalarda Satılıyor? 

Samsung Galaxy A70

Merhabalar 20 mayıs Çarşamba günü bim mağazalarına gelecek Samsung Galaxy A70 128 GB Telefonla ilgili piyasa araştırması yaptık. Yazımızın sonunda yaptığımız araştırmanın videosunun bulabilirsiniz.

Bim mağazalarının satış politikalarında, müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarda sunmak olmuştur. 1995 yılında kurulan ve 15 yıldır hayatımızda olan şirket, yılladır aynı prensip ile faaliyetlerini sürdürmekte.

Bim’den aldığınız bir ürünü beğenmediğinizde hiçbir sebep belirtmeden hatta zaman kısıtlaması olmaksınız, istediğiniz bir şubesine fiş veya kredi kartı slibiyle iade edebiliyoruz. Bu da bence en önemli politikalarından biri.

Çünkü Türkiye’de birçok firma ürün iadesinde belirli şartlar öne sürmekte ve bunlardan en önemlisi zaman sınırlamasıdır. Günümüzde insanların zamanı çok kısıtlı. Yoğun iş temposu, büyük şehirlerde yaşanan trafik sorunları da cabası. Mesela ben AVM’ye gittiğimde oğlumdan dolayı kendime ayırabildiğim vakit çok kısıtlı. Onun arkasında koşturmaktan ihtiyaçlarımı araştırıp doya doya alışverişimi yaptığım zaman çok nadir. Dolayısıyla bir ürünü alıp eve geldiğimde keşke bu ürünü almasaydım dediğim çok oldu.

Samsung Galaxy A70 kaç lira fiyat?

Hayda şimdide iade / değişim için tekrar mağazaya gidip ayrı bir vakit ayırmam gerekiyor ve bunu genelde 15 veya 30 gün içinde yapamam gerekiyor. Neyse konuyu dağıtmayayım belki de sizde böyle durumlar olmuyordur. Eğer sizde de oluyorsa hadi yorumlara yazın. Gelelim Bim e konumuza dönelim.

Her hafta yenilenen Aktüel ürünlerle A’dan Z’ye evlerimizin her ihtiyacını karşıladığımız Bim e gelen Samsun Galaxy A70 telefona. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler getirdiğini söyleyip durduğumuz Telefon Bim de kaç liradan satılacak? Fiyat belli 2.650 TL. Peki ya diğer mağazalarda nasıl? Galaxy A70 kalitesine diyecek bir şey yok.

Telefonun şuanda yani 18 Mayıs 2020 tarihinde farklı firma ve sitelerdeki fiyatlarına bi bakalım. Bim gerçekten kaliteli bir ürünü en uygun fiyata bizlere sunuyor mu?

Samsung A70 128 GB Cep Telefonu Bim ve Diğer Marketlerdeki Fiyatları

İnstagram hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.instagram.com/indirimarketim 

Twitter hesabımızı beğenmek ve takip etmek için: www.twitter.com/IndirimMarketim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir