Yataş Enza Home Ağustos Ayı Mobilya Kampanyası

Yataş Grubunun mobilya konsept markası olan Enza Home Ağustos Ayı Kampanyalarını Kaçırmayın. Yemek odasından genç odasına, yatak çeşitlerinden, tekstil ve aksesuara kadar çok geniş ürün yelpazesiyle hayatı sunan Enza Home, farklı yaşam tarzlarını modern ve kaliteli modelleri ile yıllardır sektörün önce durumunda. 7 Temmuz da başlatılan kampanyalar Ağustos ayının sonuna kadar devam ediyor. Evlenecekler, evini yenileyecek olanlar Enza Home mağazalarına bakmadan karar vermeyin. Yataş Enza Home 7 Temmuz – 31 Ağustos Kampanya Detaylarını Tek Tek İnceleyelim.

Youtube kanalımızı takip ederek BimMigrosŞok A101 ve indirime giren diğer tüm markaların indirimlerini bulabilirsiniz. Keyifli ve kazançlı alışverişler…

HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ YAZ FIRSATLARI!yataş enza home ağustos

Enza Home’da “Hem İndirimli Hem Hediyeli” Kampanyası Başladı! Enza Home “Hem İndirimli Hem Hediyeli” Kampanyası 07 Temmuz – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında, mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden E’e varan indirimler uygulanır. E’e varan indirimlere ek olarak; seçili ürünlerde (fiyat listesinde “Hem İndirimli Hem Hediyeli” ibaresi bulunan ürünler) fiyat listesinde belirtilen minimum takım tutarı ve üzeri alışverişlerde kullanılmak üzere yemek odaları ve koltuk takımlarında 450 TL değerinde Halı, Aydınlatma veya Sehpa alışverişlerinde geçerli Hediye Çeki, yatak odalarında ise 900 TL değerinde Yataş Yatak alışverişlerinde geçerli Hediye Çeki verilir.

ENZA HOME HALI VE AYDINLATMA KOLEKSİYONUNDA %70’E VARAN İNDİRİM!

Kampanya kapsamında tüm ürünlere net %15, %20, %25, %30, %35, %40, %45, %50, %55, %60, %65 ve %70 oranlarında farklı indirimler uygulanır.

Kampanya 31 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerlidir.

 

 

 

TÜM YATAK, BAZA VE BAŞLIKLARDA %40’A VARAN İNDİRİM

Enza Home ve Yataş Bedding mağazalarından tek seferde yapılacak her 3.490 ₺ ve üzeri Yataş yatak, baza, başlıktan oluşan 3’lü set alımında 400 TL tutarında hediye çeki sizleri bekliyor. 400 TL hediye çeki kampanyası 31 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerlidir.

 

 

 

YAZIN EN NET İNDİRİMİ

Yataş renkli ev tekstilinde belirli ürünlerde 40’a varan indirim kampanyası geçerlidir. Beyaz ev tekstili ürünlerinde net %50 indirime ek net indirim kampanyası 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Önemli bir not, Bu kampanya yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir.

 

 

Enza Home web sitesi için buraya tıklayabilirsiniz. Size en yakın Enza Home Mağazasını bulmak için buraya tıklayabilirsiniz. Enza Home Müşteri Hizmetleri Telefon 444 0 987

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir